Grįžti į viršų

Mes esame

Nuo vėlimo iki padų prisiuvimo, nuo papuošimų iki pakavimo – BURE BURE studijoje dirbame tik rankomis, atsisakydami bet kokio procesų automatizavimo. Mums žavūs dizaino „netobulumai“, kai kiekviena veltinių pora skiriasi nuo kitos keliomis siūlėmis, atspalviu ar išsiuvinėtomis detalėmis. Be to, pradedame velti tik užsakymui atėjus, taip išvengdami pramoninėje gamyboje įprasto medžiagų švaistymo.

Mes rūpinamės, kad visos medžiagos, iš kurių gaminame, ir procesai, kuriuos atliekame, išliktų draugiški gamtai. Didelė dalis naudojamos mūsų vilnos atkeliauja iš Molėtų rajono, kur vienkiemyje tarp miškų ir ežerų įsikūręs nedidelis šeimos ūkis „Avys Miške“. Čia natūraliomis sąlygomis auginame senovinės Škudžių veislės avis, o iš jų vilnos gaminame BURE BURE veltinius. Mūsų avys ganosi laisvėje, chemiškai netręštose žemėse, maitinasi natūraliai, yra atsargiai kerpamos rankomis ir per savo gyvenimą nepatiria jokios prievartos. Kita dalis vilnų atvyksta iš bendraminčių avių augintojų ar užsienyje įsikūrusių ūkių.

GENETINIO FONDO IŠSAUGOJIMAS

Mes, smulkūs gamintojai, jaučiame pareigą išsaugoti genetinius aplinkos resursus. Matome, kad senovinių veislių avys yra nepelnytai nuvertintos didžiuosiuose avininkystės ūkiuose, kuriuose prioritetais jau seniai tapo mėsa, pienas ir dideli vilnos kiekiai.  Per tūkstančius metų prisitaikiusios prie klimato pokyčių, mūsų auginamos avys išsiskiria plačiu genų spektru ir atsparumu ligoms. Negalime joms leisti pražūti dėl žmogaus vartotojiškumo, todėl siekiame, kad mūsų produkcijoje nuolat mažėtų veltinių iš atvežtinės, chemiškai apdirbtos ar dažytos vilnos.

EKOLOGIŠKAS APDIRBIMO PROCESAS

Tikime, kad avalynės gamintojai privalo tausoti aplinką, todėl BURE BURE studijoje taikome ekologiškus vilnos apdirbimo būdus. Naudojame tik dvi, pačias tyriausias, iš gamtos atėjusias medžiagas — karštą vandenį ir ekologišką muilą. Esame saugus pasirinkimas alergijomis besiskundžiantiems žmonėms.

ATSAKINGA GAMYBA

Norėdami nešvaistyti turimų medžiagų pradedame gaminti tik kai mus pasiekia pirkėjo užsakymas. Taupome  „daikto mylias”: 80 procentų naudojamų resursų yra vietiniai, o išimtis taikome tik perdirbtoms arba naudotoms medžiagoms, turinčioms savo istoriją (tokioms kaip indiškos šilko atraižėlės, atlikusios nuo sarių siuvimo).

Skatiname savo klientus domėtis, kaip pagaminti juos pasiekiantys daiktai, todėl detaliai atsakysime į kilusius klausimus ir pasiūlysime veltinius priklausomai nuo individualių  pirkėjo poreikių.

LYGIATEISIS BENDRAVIMAS

BURE BURE verslo prioritetas – socialinė atsakomybė. Visi su mumis dirbantys žmonės lygiomis teisėmis dalyvauja diskusijose ir kūrybos procese. Esame prieš kenksmingas darbo sąlygas ir už teisingai apmokamas valandas; prieš alergizuojančius dirbtinius priedus ir už sveiką aplinką; prieš pareigų hierarchiją ir už jaukią darbo vietą, kuria galima didžiuotis. Tikime, kad ne konkuravimu, o bendradarbiavimu pasiekiame daugiau, todėl draugaujame su kitais veltinius gaminančiais amatininkais ir esame nuolatinėje darbščių, kūrybiškų ir socialiai atsakingų partnerių paieškoje.

4 komentarai

 1. Rosita

  Sveiki, mane domina kurpaliai. Tik nezinau kaip su tais dydziais . pirkau vienus kurpalius(ne is jusu) 38dydzio, bet dydis atitinka 39, pasirodo skirti batams gaminti. Norint uzsisakyti pas jus koki dydi nurodyti. Aciu.

 2. Inga

  Sveiki, kurpaliai skirti velti avalynei yra šiek tiek kitokie, nei kurpaliai skirti batams gaminti – skiriasi jų dydžiai ir forma turi būti kuo panašesnė į tikrą pėdą, neturi būtii pakeltas kulnas. Siųlau įsigyti kurpalius skirtus velti.
  http://burebureshoes.com/products/shoe-lasts-for-felt-slippers-and-shoes-eu-41-47-us-10-13
  http://burebureshoes.com/collections/felting-suplies/products/shoe-lasts-for-felt-slippers-and-shoes-eu-35-40-us-5-9-5

 3. Meijis

  sveiki, labai susidomejau pvz dviese su mergina noriu kursu ir veltiniu, tai kur cia reikia atvaziuoti, ar visada kursai vyksta, kur imanoma nakvyne, kiek kainuotu dviems zmonems sis malonumas ( nes jauciu, kad tai malonumas) labai lauksiu atsakymo, nes puslapyje siek tiek pasiklydau ir nerandu visko

 4. Birutė

  Laba diena, ar organizuotumėt savaitgalio vėlimo pamokas rugsėjo mėn. bet kurį savaitgalį,išskyrus7-9 dienas?1-2 asmenims

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *