BureBure

Paviršiai ir formos

Vis dar „tempiuosi“ nuo nuno feltingo (veltinio ant audinio) aj vyras už barbarizmus bars galimybių, oi koks malonumas iš audinio atraižų, vilnos, įvairių pluoštų, bei įvairiausių daiktų (akmenukų, stikliukų, o štai viena pažįstama vėlėja net kavos pupeles ir arbūzo sėklas įvėlė) kurti nematytus neregėtus paviršius… Tiesa, be nuno feltingui įprasto audinių lengvumo, man patinka audinį įvelti ir į … šlepetes, čia jis praktiškai dingsta, bet… lieka vos vos matomas matinis veltinio paviršiaus blizgesys ir sunkiai suvokiamas švelnumas, net „skanumas“.
Kartais juokais norisi velti tortų maketus :)… Juolab kita man be galo patinkanti veltinio savybė – plastiškumas 🙂 gali klostuoti, raityti, garbiniuoti, dėlioti, lankstyti ir t.p. Tortinėms rožytėms kaip tik..
Taigi, vanilinės krikšto suknutės man buvo maža, nuvėliau dar 2 poraspanašių šlepečių. Skanių desertinių šlepečių.

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus