BureBure

Šlepetės į egzotišką Australiją iš egzotiškos Lietuvos


Ji parašė „I have a pair of slippers from Lithuania. Sounds so exotic.. hmm..
Man Austalija (po N. Zelandijos) irgi pati egzotiškiausia šalis. Taigi, jausmai abipusiai. 🙂

Komentarai

 • 20/08/2009
  atsakyti

  Šlepetės dieviškos! <br />Žinotum, su kokiu malonumu aš tavo blogą žiūriu:) Pirmą kartą pamačiusi nuostabius darbus ir tokias gražias nuotraukas negalėjau patikėti, kad veiksmas vyksta Lietuvoje…Vienas nuostabiausių atradimų šią vasarą! Sėkmės ir įkvėpimo!

 • 20/08/2009
  atsakyti

  Dėkui…<br />Lietuvoje, Lietuvoje :)<br />pažiurekite pas mane veltinio nuorodas, kiek daug gražių veltinių padaroma Lietuvoj. Aš primygtinai rekomenduoju atkreipt demesi į Renatos Kraus iveltas sėklas ir kavos pupeles, va ten tai stebuklas. Na ir zinoma http://vilte-feltmagic.blogspot.com/ dar http://viltefelt.blogspot.com/ Eko serija ir visa kita, oi oi

 • 23/08/2009
  atsakyti

  o tokias šlepetėles po namus nešioti? nors jaučiu man būtų gaila jas šiūruoti… tokios pasakiško gražumo…

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus