BureBure

Apelsinrožės. Kirpt ar palikt?Prisiminus štai šitą virtualų dialogą.. :)) Ir vėl ta pati situacija, reikia kirpti ir formuoti anokias rožes, bet gražiai atrodo ir šitaip 🙂 Kirpt nesinori, bet reikia gal (?)..


p.s. čia prie to paties užsakymo 45 dydžio vyriška pora, tikiuosi tiks… Ee.. rankas susilaužiau veldama. Beja, šitas modelis bent jau man – pats patogiausias iš visų ispiriamų mano veltų šlepečių, tik baisiai daug darbo, kol tokį padą padarau.

Komentarai

 • 06/09/2009
  atsakyti

  Nu zinai, jei tu vel kirpsi tokia roze del tapciu, as greitu laiku apopleksija gausiu!

 • 07/09/2009
  atsakyti

  Velk dar viena pora o sitas palik tokias kokios yra 😉 <br />MAn taviskio melynuju padas irgi toks pats patogiausias.

 • 07/09/2009
  atsakyti

  Renata, aj nekirpsiu, sake, gerai, kaip yra :)<br />Beja, man reikia pas tave i pamoka, man nesigauna tokios gyvos geles kaip pas tave… 🙁 <br />Jo, Jurgita, patogus, ale kol islankstai, oi oi origamis…

 • 07/09/2009
  atsakyti

  Fu! ramiau paliko:)

 • 09/09/2009
  atsakyti

  Dievuliau, kaip tokių apelsininių norėčiau. nerealus, fantastiškas grožis…

 • 24/09/2009
  atsakyti

  Dėkui..

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus