BureBure

Nusivėliau savo svajoniu šlepetes!


Valio!!! Kurpius su batais.. oi t.y. su šlepetėmis 🙂
jos tokios minkštos, minkštos… plonos, plonos, lengvos, lengvos, nesaldžios, žodžiu myliu, myliu aš jas, niekam neduosiu 🙂

p.s. galiu nuvelt panašias, jei kas norite…

p.s.2. ši kartą vėliau iš karšinio. Ką gi, pagarba visoms veliančioms iš karšinio, jis sunkiau suvaldomas ir ne toks plastiškas bei tamprus, bet pats galutinis rezultatas t.y. paviršius man labai labai patiko, jis visai kitoks nei iš sluoksnos, toks lygesnis, labiau veltiniškas. Beja, vėliau iš karšinio, mat pasiryžau vyrui įrodyti, kad net veliant iš karšinio galima padaryti lygų gražų veltinį, kuo jis niekaip nenorėjo patikėti, pamatęs nekurių liaudies meistrų, bei amatininkų iš mugių kreivus beformius veilokus.

Komentarai

 • 09/09/2009
  atsakyti

  valio!!!<br />strykčioju linkčioju ploju delnais :)<br />vienžo džiaugiuos kartu.

 • 10/09/2009
  atsakyti

  Smagumelis!Kokie puikus veilokiukai-kojines! (ir dar sirdy dziaugiuosi, kad nekeikiamas karsinys – kas daznokai buna 😛 )

 • 10/09/2009
  atsakyti

  na jis tikrai graziai atrodo, bet… velt kaip sunku.. ziu ant pirstu – brokas, kur nekur suplonejimai, zodz, parodysiu, kai atvaziuosit 🙂

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus