BureBure

Blogai yra nemokėt anglų kalbos…

Vėl bandysiu suprast googlo transliatoriaus laisvą teksto interpretavimą… Mat čia kažką rašo apie mano menulio šlepetes, deja, aš nesuprantu..

Komentarai

 • 20/09/2009
  atsakyti

  Aš irgi nemoku anglų kalbos, bet http://vertimas.vdu.lt/twsas/default.aspx pagalba galima išsiverti per minutėlę. Štai kas ten rašoma<br />NASA gali turėti planus atsistatydinti jos kosminio kelto operacijos, bet amatininkai ant Etsy, kurie išvengia atitikimo gravitacinės traukos tęsia savo tarpžvaigždinius reisus energiją. Ši savaitė Laiko tai Nenormalų ėmimą mane į lygiagrečią meno ir amato

 • 20/09/2009
  atsakyti

  googlo vertejas irgi neblogai vercia xi xi pabandyk suprast pvz :))))))))) :<br /> kurie pabėgti gravitacinė trauka atitikties tęsia savo tarpžvaigždinės reisais vigor..

 • 28/09/2009
  atsakyti

  Xrenka

  Štai vertimas:<br />NASA gali planuoti užbaigti savo kosminių laivų operacijas, tačiau menininkai iš Etsy, kurie išvengia gravitacinės vienodumo traukos toliau energingai tęsia savo tarpžvaigždines keliones. Šios savaitės Keep it Weird nukelia mene į paralelinę meno ir rankdarbių visatą, kur į ateivius ir astronautus panašūs (meninkai/rankdarbiautojai) teikia pirmenybę veltiniui o ne plazmai,

 • 01/10/2009
  atsakyti

  dėkui 🙂

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus