BureBure

Stella di mare – mėlynos ir baltos spalvų vilnos testavimas


Turiu prisipažinti, kad šitas spalvų derinys atsirado šiek tiek atsitiktinai, man tiesiog reikėjo „ištestuoti“ naujas vilnas, ir nors man tiesiog balta su tiesiog aštriai vaiskiai mėlyna yra pernelyg tiesmukas ir nesubtilus derinys, ale rezultatu aš patenkinta 🙂

Komentarai

 • 22/02/2010
  atsakyti

  Sakyčiau, kad šitas derinys net labai teisingas. Ypač žmogui, turinčiam jachtą. O prisiminus klasiką: &quot;Jei tu gyas, aplauk balto pieno puta&quot;. <br />Dar sugalvojau: jos labai tiktų einant pasivaikščioti ant sniego.

 • 22/02/2010
  atsakyti

  kaip džiaugiuos kad vėl pasirodei 🙂 trūko tavo įrašų 🙂 gražios jūrinės žvaigždės.

 • 22/02/2010
  atsakyti

  labai švelnu, lengva, subtilu, gražu…<br />nostalgija jūrai, vasarai…<br />man labai patinka

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus