BureBure

Močiutės rožės

Taip jau yra, kad viskas susiėje su gėlėmis, o labiausiai – rožėmis, man primena mano a.a. Viekšnių močiutę, kiekvieną kartą darydama rožes, ją atsimenu ir tikrai žinau, mavo rožės močiutei patiktų, gal vieną kitą gėlytę sumeistrautume drauge, kaip kadaise, kai aš buvau dar vaikas… Anuomet žiemą nebūdavo gyvų gėliu, bet močiutė ne ka prastesnes nei tikros sukurpdavo iš paprasto tampomo popieriaus, mirkydavo jas karstame vaške ir…. puošdavo jomis vainikus bei krepšelius… Štai toks gedulingas, bet man –  vaikui,  stebuklingai gražus buvo mano močiutės darbas…
Na ir žinoma, kai viena klientę manęs paprašė padaryti šlepetes su rožėmis, cituoju „tai bus dovana sau, ji primins man apie mylimą, nesenai mirusią močiutę“ aš sentimentaliai „suskydau“ … pridariau visą krūvą rožių, vėliau su kliente atsirinksime gražiausias ir pagal jas pritaikysiu pačias šlepetes.
Štai pirmosios dvi išdžiūvusios 🙂 nežinau, ko čia daugiau vilnos ar šilko? 🙂 spalvos išgautos liejant šilko dažus.

Komentarai

 • 22/02/2010
  atsakyti

  wow,this is wonderful rose-art!!!<br />bye,<br />filz-t-raum.ch

 • 22/02/2010
  atsakyti

  Rožės labai gražios. Ir sniege taip gražiai atrodo, jos tarytum apšerkšnyjusios.Nuostabu!

 • 23/02/2010
  atsakyti

  thank You!<br />ačiū, o vat pačiai man jos ko tai saldokos, su kitomis reikės atsargiai.. nepersistengt 🙂

 • 24/02/2010
  atsakyti

  man labai patinka<br />lengvos…šiltos…vaškinės…

 • 24/02/2010
  atsakyti

  .

  Oi Inga, supeeer :)<br />Suskydau ir aš 🙂

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus