BureBure

Rankų darbo pakuotės ekologiškoms šlepetėms iš devynių amatų meistrės Aurelijos. Handmade paper gift box from Aurelija

Visa mano ekologiškų šlepečių serija iš lietuviškos šiurkščiavilnės avytės vilnų gavo „apdarą“,  pasistengė devynių amatų meistrė Aurelija, ji ilgai matavo, skaiciavo, lankstė, atidarinėjo, uždarinėjo ir pagaliau „aprengė“ mano gaminius savo dėžėmis (neapsiverčia liežuvis tai vadinti tik dėžėmis) bei prisidėjo patarimais apie juosteles, „cedeliukus“, informacinius lapelius ir pan.
Handmade paper box from d Aurelija, please visit AurelijaTurse.etsy.comKomentarai

 • 20/03/2010
  atsakyti

  Tiesiog ekologiškai idealu ir idealiai ekologiška!!!<br />Super!

 • 20/03/2010
  atsakyti

  Tobula!…

 • 20/03/2010
  atsakyti

  Nu, pagaliau galiu apžiūrėti visumą ir pasisakyti :O <br />FANTASTIKA!!! Šaunuolė visom prasmėm :)<br />Sveikinu ir linkiu kuo daugiau plėstis, kad man kuo daugiau kūrybinių lankstymų būtų 😀 😀 😀 😀

 • 21/03/2010
  atsakyti

  Beautiful work and love your packaging ! So professional !

 • 24/03/2010
  atsakyti

  As noriu taip ipakuotu slepeciu 🙂

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Sekite mus