BureBure

Atradimai: Judit Kaszasne Toth ir Akos Kaszas

Kernavė 2010 maloniai nustebino… Ėjau, ėjau, žiūrėjau, žiūrėjau, tas pats (beveik) kaip ir praėjusiais metais… linksmai nuteikė pakeliui išklausytas viduramžių muzikantų „Remdih” pasirodymas, viskas buvo kaip visada gerai iki priėjau Judit Kaszasne Toth ir Akos Kaszas iš Vengrijos jurta. Taaaip, man kaip veltinio mėgėjai, šita jurta lyg desertas! Labai teisingi veltinio technologija atlikti darbai! Judith vyras Akos velia kilimus, o Judit velia visą kitą bei mokina velti.
Nustebau dar labiau, kai Judit paaiškino kiekvieno, net smulkiausio ornamento prasmę, jų darbai lyg rankraščiai, išmarginti senoviniais vengrų simboliais, kai kuriuos itin senus simbolius atpažinau ir aš, baltai juos irgi naudojo.
Judit Kaszasne Toth ir Akos Kaszas pažadėjo kitąmet vėl atvykti į Lietuvą. Laukiu, nesulaukiu…

Komentarai

  • 20/02/2012
    atsakyti

    atradau idomia vieta tinklalapy.grazu,jauku,puiku…margarita

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus