Grįžti į viršų

Įspiriamos šlepetės iš Islandiškų avių vilnos… toms kurios vis užkulnius numina :)

yra tokių šlepečių dėvėtojų, kurios (-ie) numina užkulnius ir gana, net mažą mažulytį užkulniuką numina… ir vis prašo šlepečių be užkulnių 🙂 Ir tokiems dėvėtojams nepaaiškinsi, kad nors menkas užkulnis veltinio šlepetėms yra reikalingas, kitaip „nelaikys konstrukcija“ :)))   –  pėdai lenkiantis padas tiesiog „atkars“.
Bet jei pastorint padą i iki kokių ~1,5 cm?… o va jei pastorint, tai ir užkulnio nereikia 🙂 konstrukcija puikiai laiko. Kaip pastorint + racionaliai išnaudot visą suklotą vilną  :))))) sugalvojau gal prieš kokius 2 metus, metodas sudėtingas, velt tokias man nelabai patinka, bet rezultatas tikrai patogus ir apsiauti ir dėvėti.

1 komentaras

 1. Jolita

  Labas, Inga,
  Užmačiau Facebooke įspiriamas (aš iš tų, kuri nemėgsta maustytis, ir numina :)…)šlepetes, kuriomis buvo pasigyręs vienas draugas, tai ir aš pradėjau naršyti. Krūvos veliančių ir siūlančių, bet iš metamų vaizdų užsikabinau už burebure tapkyčių :). Maloniai akiai sužiūro pilkos su rožiniu vidum – ir praktiška, ir miela, na, gal ir kitų smagių yra, sunku net rinktis. Tai va ir rašau, norėdama sužinoti, kaip ir man tokias įsitaisyti ir uošvienės rytais netrukdyti su savo „garsiu“ vaikščiojimu 🙂 ir kiek tektų už jas pinigėlių paklot ir parsisiųsti į pajūrį?
  Plius, pamačiau superinius veltus batukus ir pagalvojau apie savo vyrą, kuris pastoviai šalančiom kojom sėdi, net ir dvi vilnonės kojinės nepadeda. Bet esmė ta, kad jis vežimuke sėdi, ir viena pėda pasikreipusi šonu yra, taip susiformavo nuo vaikystės, tad į jokius batus ji netelpa. Pagalvojau – bingo – būtų puiku jam vyriškus batus nuvelti (na, jis negali žiūrėti į klaikius veltinius merinosinius – seniams, nes pats mėgsta būti stilingas, tai ir šąla. O tokie batukai net ir vasara būtų išsigelbėjimas – ir stilinga, ir gražu.
  Bet va bėda, kaip primatuoti, kad tokius būtų galima nuvelti pagal jo kojas, tai nežinau. Įtariu, toli gyvenat. Ar yra būtų nuotoliniu būtų pamatuoti, ar gal kartais į Klaipėdą atlekiat?
  Žodžiu, lauksiu žinių iš Jūsų ir ačiū iš anksto!

  Jolita

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *