BureBure

Nuotakai – lyg senoviniai bateliai.. Bridal slippers made of merino and alpaca wool and silk, linen.

Šlepetės nuotakai.  Jos (šlepetės) nesenai išskrido į JAV… o po to kartu su nuotaka vėl skris i Europą – medaus mėnesiui.
Skirtingose šalyse vestuvių papročiai yra skirtingi. Kiek dabar žinau ( iš Etsyje dažniausiai vartojamų raktinių žodžių xa xa) amerikietė nuotaka turi turėti kažką naujo, kažką seno ir kažką žydro.. Something old, something new, something blue.. rodos taip?
Tai ne senas daiktas, bet jis atrodo kaip senas… na ne senas, bet senovinis 🙂 toks su kremine rože viduje.. švelniai tviskančiu viršumi, susipynusiu lyg ažūriniu dekoru.
Pagaminta iš merino vilnos bei kreminės alpakos vilnos permaišytos su laukinio šilko pluoštu, viršus dekoruotas fantastiškai gražiu natūraliu šilku,  rožė (viduje) suraityta iš lino, padukai – kamštiniai.

Komentarai

 • 01/09/2010
  atsakyti

  pacios graziausios tapkutes kurias esu maciusi.Negaliu akiu atitraukt.

 • 03/09/2010
  atsakyti

  These slippers are just gorgeous – beautiful work!<br />Suzy

 • 28/09/2010
  atsakyti

  Splendide..

 • 11/01/2011
  atsakyti

  These are my favorites and too adorable for words !<br />I LoVe them and all your creativity with felting is SO inspiring… <br />Thank you for sharing all your lovelies with us across the world.

 • 03/02/2011
  atsakyti

  kažkas neapsakomai nuostabaus..<br />O ar kažką panašaus padarytumėt ir kokia būtų kainytė, šiandien negalėsiu miegot – kaip aš noriu tai turėti!!!!

 • 12/03/2011
  atsakyti

  Инга, здравствуйте! Я живу в Петербурге и попросила Ольгу Арефьеву спросить у Вас, возможно ли приобрести Вашу работу, когда Вы будете в Петербурге. Мне очень нравятся Ваши работы и я бы хотела иметь такие туфельки, как эти, 36 размера. Это возможно?

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus