BureBure

RED. Raudonos saldintos nusaldintos „Uogytės-spanguolytės iš kisieliaus“. Dublis antras :)

Fully handmade felted high countered slippers made from softest merino and wensleydale wool.

Kažkada senai, senai :))  vienai tokiai parodai gaminau (gaminti čia beveik ta prasme kaip ir „gaminti maistą“) štai tokias stilizuotas saldintas nusaldintas „Uogytes – spanguolytes iš kisieliaus“. Visai nesenai teko jas pakartoti antrą kartą, o vakar pakliuvus į „Etsy Finds’us“ , manau, teks jų pagaminti dar kelias poras…

Na liūdna tikrai nebus, nes iš pažiūros paprastos, šitos tapkutės turi kelias „razinas“, visu pirma jų paviršius padengtas Wensleydale vilna, atrodo labai įdomiai ir man patinka šitas efektas, gaminti jį irgi smagu, nes begalo ilgas  Wensleydale plaukas veliasi visur kur tik įmanoma, antra, ties viduriu yra šiokia tokia „paprastai atrodanti bet sudėtingai padaroma“  miela detalė ) Žodžiu, kai neliūdna, man linksma, o kuo sudėtingiau, tuo linsmiau :))))))) kas nors, ką nors supratot? :))

Komentarai

 • 20/08/2010
  atsakyti

  These are gorgeous!! I love the red..and the flower really makes it special!

 • 20/08/2010
  atsakyti

  Bellissime!Devono essere davvero calde e confortevoli!<br />Un abbraccio

 • 17/10/2017
  atsakyti

  Isabel

  Ar galima butu isigyti ir kokia kaina?

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus