BureBure

Vyriškos arba unisex įspiriamos šlepetės iš merino vilnos – be kulno ir žemu užkulnu. Counterless and low countered felted slippers

Kažkada jau rodžiau tokį modelį iš šiurkščiavilnės islandinės vilnos. Man labiau „prie dušios“ anos iš islandinės vilnos, o ir veltinį velt iš šiurkčiavilnės daug lengviau… šlepetės gaunasi tvirtesnės nei merinosinės, deja jos – aštrios (man tai labai patinka – tikrai masažuoja koją),bet jei turite problemų su odą, verčiau rinkitės švelnią merino vilną.
Žodžiu, švelnios, įspiriamos, specialiai pastorintu padu, jaukios ir patogios vyriškos arba unisex slepetės. Galimi visi spalviniai variantai.

Very comfortable, slip in slippers, completely flat. Sole has got an extra 1.5 cm. thickness near the heel. Slippers made of softest merino wool. There are options of all sizes and colors.

Ir labai panašus įspiriamų šlepečių variantas su 2-2,5 cm užkulniu. Na šitą variantą nuvelti jau daug papraščiau  🙂
Very comfortable, slip in slippers (counter is ~ 1.5 to 2 cm), slippers made of softest merino wool.

Komentarai

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus