BureBure

Suzanos rožinė svajonė. Felted slippers SUSAN’S PINK DREAM

Visu pirma, turiu „padėkoti“ Lietuvos paštui kurio dėka, visas mano darbas nuėjo perniek – siunta kažkur klaidžioja iki šiol, o Siuzana vis dar svajoja rožines svajones… Svajoja ir svajoja ..

Komentarai

 • 18/01/2011
  atsakyti

  Nežinau, kas man gražiau ar rožinė svajonė ar svajonių durys….. Tik žinau,kad turiu dar vieną priežastį nemėgti mūsų pašto, negana to, kad pas mus mieste susiraukėlės baisiausios dirba, tai dar ir iš žmonių svajones atima:(((<br />Siuzana, laikykis:)

 • 18/01/2011
  atsakyti

  Super pomysł- filcowe baleriny. Kolor jak dla księżniczki. Do tego przypruszone śniegiem.

 • 19/01/2011
  atsakyti

  Apie paštą galiu pasakyti tiek gerų ždodžių, tiek nelabai. Jeigu siuntinys registruotas, taijį galima pagal registracijos Nr. atsekti post.lt, tik jei siunta tarptautinė, tai matosi paskutinis Lietuvos paštas, ar pasiekė kitą šalį reiktų žiūrėti čia http://www.worktrace.com/indexV1.jsp?refresh=1295419533776, pasirinkti Lietuva. Nors gal aš čia nieko naujo ir nepasakiau. O Siuzanos rožinė svajonė

 • 19/01/2011
  atsakyti

  Che meraviglia di pantofole e di foto!<br />Giulia (quella che, dopo averti promossa ovunque, non ha potuto frequentare il tuo corso quando sei venuta in Italia!)

 • 21/01/2011
  atsakyti

  Brangi Ingute:) Noriu įteikti tau apdovanojimą- Stylish Blog Award (atbėk pas mane į namučius ir pasiimk jo nuotraukėlę) Juos, net du gavau iš Sypseniki ( http://mano-laimes-trupinelis.blogspot.com/ ) ir Aurelijos ( http://kitokie-amatai.blogspot.com/ ). Manau, kad tavo blogas yra labai stylingas, tavo nuotraukos labai stylingos, aplamai, tai ką kūri, labai stilinga:) O ir tavo gyvenimo stilius

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Sekite mus