BureBure

Iš kursų Bure Bure Maskvoje – Leilos Abdulajevos obuoliukai

Leilos Abdulajevos veltos šlepetės iš kursų Maskvoje. Nuotraukos pasiskolintos iš čia

 Leila kuklinasi 🙂 hmm.. Meistras yra Meistras, smagu sulaukto tokio lygio meistrų savo MK. Paėmusi už pagrindą mano tapkiukų obuoliukų dizainą (ko aš ir tikėjausi ir nesitikėjau iš Leilos xi xi mat obuolio motyvas labai artimas jai pačiai)  Leila tapuko klojimą kažkuriuo metu aplipdė jai būdingomis smulkiomis detalėmis, aš atvirai pasakysiu, tuo metu mane mintyse apėmė panika 🙂 Aš išvis nebuvau tikra, ar įmanoma tokį sudėtingą klojimą apvelti manuoju greituoju būdu, kai tik pabaigtas klojimas iškart apvėlinėjamas skalbiamaisias judesiais 🙂 Bet Мастер Leila klojimą be problemų suvaldė, labai greitais ir užtikrintais judesiais suvėlė iki galo, suformavo, galop užsiuvo ir užklijavo padus bei atsiuntė man gražias foto. Dėkui Leila, man patiko dirbti su tavimi, tikiuosi, mes kada pakartosime.

Лейла, мне было приятно работать с вами, я надеюсь, что Мы встретимся снова

Nuorodos į Leilos internetines buveines

Komentarai

 • 07/04/2011
  atsakyti

  Świetny pomysł i wykonanie.

 • 07/04/2011
  atsakyti

  fantastisko grozio… Saunuoles ir mokytoja, ir mokine 🙂

 • 07/04/2011
  atsakyti

  Beautiful! Great idea with this apple.

 • 08/04/2011
  atsakyti

  Nu laaaabai dailios 🙂

 • 08/04/2011
  atsakyti

  Dėkui, man malonu geri įvertinimai :)<br />Beja, Maryte, rašydama šitą pranešimą vis norėjau palygint Leila su tavimi, mat jos tapukai kažkuriuo metu buvo aplipdyti detalėmis kaip ir tavieji. Beja, kur jų foto? gi labai gražus darbas..

 • 22/04/2011
  atsakyti

  Hay,<br /><br />What a lovely blog.<br />Those shoes are amazing!<br />I follow your blog.<br />Please take a look at my blog.<br /><br />Marijke

 • 23/04/2011
  atsakyti

  Ich verfolge diesen Blog mit Begeisterung – wunderschöne Filzarbeiten!<br /><br />Grüße Gwen

 • 25/04/2011
  atsakyti

  Инга, я просто очарована вашими работами ! Зайдите за наградой http://jana-relax.blogspot.com/2011/04/blog-post_25.html

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus