BureBure

Bure Bure veltinio šlepečių kursai Rygoje 2011-04-16 / 18. Bure Bure felting courses in Riga (Latvia)

Rygoje jaučiausi kaip namie. Kelios valandos kelionės autobusu ir aš jau ten… Žmonės tokie pat, kalba panaši, architektūra šiek tiek skiriasi, malonu, miela, gera – važiuočiau ir važiuočiau.
Apie kursus daug nekalbėsiu – viskas kaip visada 🙂 pakalbėjome, sugalvojome, suklojome vilną, suvėlėme , suformavome, pasidžiaugėme galutiniu rezultatu. Skirtumas nuo visų kitų šaliu gal tik vienas – buvo pakankamai daug naujokių veltinyje ir nepaisant šito, darbas vyko neįtikėtinai sparčiai, jei kursus pradėdavom 12 val, tai apie 17, 18 val  dauguma porų būdavo nuveltos!! 

Kelios nuotraukosiš kursų Rygoje.

Komentarai

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus