BureBure

Bateliai iš veltinio. Felted ballet flats shoes

Pagaminau juos jau senokai, deja sergu,sergu, kaip susirgau per savo gimtadienį, taip sergu vis labiau ir labiau, nekyla ranka, net nuotraukų iš fotoaparato perkelt… Bet kiek galima apatiškai sukiotis po namus? 🙂

Ploni, lengvi ir tvirti bateliai „baletkės“ iš veltinio. Būtent, bateliai – sukurti nuotakai ir suvelti iš įvairių rūšių vilnos, šilko pluošto ir etc., dekoruoti prabangiu nėriniu.

Veltinio sluoksnis sąlyginai plonas (kad optiškai nedidintų pėdos), bet kietai suveltas, papildomai sutvirtintos specialiomis medžiagomis – dėvint „nepraranda“ formos net sudrėkintas.

Komentarai

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Sekite mus