BureBure

Kasdienybė 2 arba apie mano nuotraukų fonus..

Taip jau yra, kad žengusi pro duris aš randu visų savo nuotraukų fonus, dauguma jų (foto) padaryta nenutolus 5-6 metrų nuo namo. Ar aš galvoju, kad šitokie fonai labiausiai pabrėžia veltini. Nep. Tiksliau – kartais taip, kartais ne 🙂 dar tiksliau, bet kurioje aplinkoje gali rasti  kas pabrėžia ir atvirkščiai, svarbu apsidairyti. Aš dairausi čia,  kur gyvenu, dirbu, man čia gera, fotografuoju irgi čia, nesiblaškau,  laiptai apkerpėję – puiku, juolab kitokių pas mus nėra :),  medžio žievė – išraiškinga, senos durys – dar išraiškingiau, juolab kitokių durų kaip ir laiptų mes neturime, tik senas, atsilupusiais dažais!
. Jei gyvenčiau mieste,  fonai būtų urbanistiškesni. Galop jei reikia kažko ne tokio tipiškai kaimiško, galiu gi 2 metrai nuo namo rasti mūsų Subaru kapotą ir bus tiesiog pilkas fonas.
Viskas pas mus yra paprasta, kaip 2×2 🙂

Komentarai

 • 31/08/2011
  atsakyti

  Man kaip tik tokie fonai patys pačiausi. Taip nuotraukas pateikiat, kad visada žiūriu ir blizginu akeles. Nuostabu, kai žmonės iš paprastų dalykų sugeba TOKĮ rezultatą išpešti. Ypač tas Subaru 😀 tik vėliau įsižiūrėjus pamačiau lapų šešėlius.

 • 31/08/2011
  atsakyti

  o man kartais atrodo, kad užgožia ir nepabrėžia fonas veltinio, na bet tas fonas už durų, tiesiog išbėgi, pykšt pokšt ir vėl bėgi velt

 • 31/08/2011
  atsakyti

  aga, o subaru kaip fonas yra geriausias kai neplautas, tada matinis ir atspindi tik biški, o geriausia sąvybė, kad jis visada ten, kur ir aš

 • 01/09/2011
  atsakyti

  aš irgi aplink namus paprastai pasivaikštau, ir kas atrodo tinkamiausia prie darbo, naudoju. tokiais atvejais gerai gyventi senų lūšnų kvartale. bent jau įdomybių ir fonų gausu.

 • 03/09/2011
  atsakyti

  Labai mieli namai ir…tokie artimi dūšiai 🙂

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus