BureBure

Kasdienybė arba slapukas juodasis gandras mūsų kieme

Jau porą metų jis tik praskrisdavo, vis erzindavo, matydavom jį tik trumpai ir po to gūžčiodavom pečiais ir viens kito klausinėdavom – ar juodas, ar tikrai, ar gerai įžiūrėjom..

Ąžuolas, kaip ir jo tėtis turi sąvybę pamatyti, aš tuo tarpu galėčiau atsitrenkt į briedį ar perlipt per keisčiausią vabalą tiesiog taip, o Ąžuolas tai 6 briedžius šalia namo užmato, tai ryte nubėgęs prie virtuvės lango sušunka – juodas gandras, žiū! Skaičiau knygą šalia, „Silva rerum“ berods, sunku buvo atsitraukt, įdomi knyga gi, hmm lietuviškiau paskysiu – „visai nieko knyga“ 🙂 taip taip, sakau, gandras, eik tėčiui pasakyk, o tėtis išgirdęs apie juodąjį gandrą lyg spyruoklė stryktelėjo iš lovos, nubėgo prie virtuvės lango ir sustingo, tikrai taip – juodasis varlinėjo kokie 2 metrai nuo virtuvės lango!

Komentarai

 • 29/08/2011
  atsakyti

  Tu skaitai? Vasara baigineja, o ji sau skaito ramiai ir net nekelia galvos! – siaubas!

 • 30/08/2011
  atsakyti

  Renatėle, o ką dar daryt, veliu, skaitau, neisiu gi miškan grybaut 🙂

 • 30/08/2011
  atsakyti

  Oi, Inga, o kaip be grybų…. Tiksliau, kaip be grybavimo proceso – neištverčiau :)<br /><br />O tu išties mistiškoje vietoje gyveni… 😉

 • 30/08/2011
  atsakyti

  ooo aš be proceso tai labai labai puikiai.. jei būtų galima tik valgyt grybus jų prieš tai nerinkus – man tiktų! gerai, kad aplink namus žvynabūdžių daug, procesas trumpas, mano laimei.<br />Na taip, gandras lietuviškos sodybos simbolis, tik mūsiškis toks &quot;pagerintas&quot; – juodasis :)<br />http://www.juodasisgandras.lt/150/

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus