BureBure

Tapukai nuotakai :) Felted slippers for bride

Lietuvaičiai vis stebisi, kai veliu tokius plonus plonus (bet stiprius) veltinukus, patogius, švelnius, itin dekoratyvius, vidų iškloju kašmyru ir sakau… nuotakoms 🙂 Nepamenu, kaip ir kada, man kilo šita mintis, tikrai ne per savo pačios vestuves  – aš avėjau patogias „balerinas“, jokių aukštakulnių! Aš gi net nemoku su jais vaikščioti. Bet būna nuspaudžia ir žemakulniai. O nuotakai vestuvių diena yra džiaugsminga, bet sunki diena, vestuvinių batelių pora – stilinga, brangi ir… nauja.. o nauja, che che, kiekviena moteris pasakys – naujais bateliais pasitikėti negalima 🙂 
 Juolab kai kurie mano „tapukai“ tikrai „perspausti“.. kasdienai gal ir per puošnus, bet nuotakai – kaip tik! Taigi, gaminu nuotakoms… ir jos perka… arba jaunikiai joms perka 🙂  o veliau atsiunčia nuostabių vestuvinių foto! NUOSTABIŲ!
Žinot, aš žiūrėjau, žiūrėjau į šitas nuotraukas ir užsimaniau ŠTAI TOKIŲ VESTUVIŲ!

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus