BureBure

2013-05-21/22 d. Sharit Vd Meer suknelės vėlimo pamoka/workshop Vilniuje (2 dienos)

Draugai prašė paskelbti aktualią informaciją, taigi skelbiu 🙂
Vėlimo meistrė iš Olandijos Sharit Vd Meer mokins velti suknelę / tuniką pagal savo vėlimo techniką iš vilnos ir šilko audinio.
Kursų metu nusivelsite suknelę. Mokymai vyks 2 dienas.
2 dienų mokymų kaina 500 Lt, plius savo medžiagos (vilna, šilko audinys, dekoro pluoštai) arba galėsite įsigyti kursų metu.

Reikiamų medžiagų sąrašas bus paskelbtas vėliau vasario mėn.

Taip pat planuojama, jei atsiras norinčių, priimti tik stebinčių, klausančių ir besikonsultuojančių dalyvių. Nenusivelsite kursų metu suknelės, tačiau įgysite naujų vėlimo technikos žinių. Preliminari tokio dalyvavimo kaina 250 Lt.

Daugiau informacijos ir registracija el. paštu: silkinevilna@gmail.com ; telefonu: +370615 39923
Meistrės darbus galite rasti čia
Facebook profilis čia

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Sekite mus