BureBure

Vaikiškos šlepetės po ilgo ilgo laiko

Purtausi vaikiškų šlepečių vėlimo nuo to laiko, kai mano pačios dukružė Vėtra įrodė, kokia sudėtinga gali būti vaikiška pėdutė – išmatuoji, veliant pritaikai, kaip nenešioja, taip nenešioja, vis šlepetės pakampiuose, po lova, žaislų dėžėj, bet tik ne ant kojos.
Bet.. kai gauni kompleksinį užsakymą ir ten lyg savaime suprantama įtrauktos ir vaikiškos tapkutės – nėra net ką atsisakyti, gi nebūsiu kaip tas restoranas Klaipėdoje, kur vaikai neįleidžiami, juolab kai turiu tiek savo vaikų, kas patikės, kad vaikiškas šlepetes velti vengiu ir … šiek tiek bijau… 🙂
Taigi teko velti.  Patiko. Velsiu vėl.

Komentarai

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus