BureBure

Yaroslava + Inga = nauji batai

Tokie dalykai atsitinka, kai atvažiuoja į svečius kokia gera draugė vėlėja iš užužjūrio ir svečiuojasi savaitėlę kitą. Šiemet vėl apsilankė Yaroslava Troynich, reikia pripažinti, Yara po truputį tampa tikra Lietuvos fane, man šiek tiek tokia meilė keista, juolab žinant, kad Yara – profesionali kelionių žurnalistė, aplankiusi ir aprašiusi kelionių žurnalams daugiau nei 50 šalių. Jai pačiai visai nekeista – Yaroslava sako, kad mūsų šalyje puikus malonus klimatas, graži ir švari gamta bei skanus kokybiškas maistas.
taigi iš pradžių bųna daug kalbos, vėliau  įninkome į skanų lietuvišką maistą iš daržo – šiemet buvo braškių uogienė su mėtomis ir pipirais, braškių tortas su maskarpone, švieži mano pačios gaminti sūriai su čiobreliais, aviena ir veršiena visokiais pavidalais.
Likus kelioms dienoms iki Yaros išvykimo, supratome, kad gi nieko nenuvėlėme, gal gi reikėtų kažką.
Pasiūliau Yaroslavai pasinaudoti ką tik gauta dėže įvairiausių padų, odų, priedų bei vilnų ir štai turime 2 poras naujų batukų. Juodus batelius pabaigėme siūti koks pusvalandis iki Yaros išvykimo – kaip visada, paskutinę minutę viskas.

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus