BureBure

Miglės batai

Kaip puiku turėti dirbtuves – galiu priimti mokinius ir mokines bet kada.

Pastarosios savaitės buvo gausios 😉 mokiniais, ir tarp jų buvo vienas bendrumas – visi jie buvo niekad nevėlę! Visų pirma užgriuvo „draugiška“ bendruomenė iš Vengrijos – 4 smagūs tvirti kalniečiai, apie juos parašysiu vėliau. Šią savaitę atvažiavo Miglė, po jos Daiva, apie pastarąją irgi vėliau.

Bet dabar apie Miglę.

Xa techninis išsilavinimas veža – VGTU!!!! Paaiškini ir viskas aišku, kartotis nereikia, mikronai įsimenami iškart, vilnos savybės perprantamos ore, gal sakau reikia mokinius tik iš VGTU priimt? Žinoma, aš šališka, keleri metai praleisti studijuojant VGTU vienok įskiepijo lojalumą VGTU.

🙂

Per 2 dienas nuvėlėme 3 poras – 2 poras šlepečių  ir vienus batus. Miglė viską vėlė, aš apipavidalinau batus –   pilkus puikius kedus padarėme su gerais padais, nuotraukose nesimato, bet priekiai tokie „Čapliniški“, tave visas ir žavesys.

P.S. foto viso batų žavesio nesimato, kaip aš tapkes „fotkinu“ per gražiai, taip batų nesugebu „ištraukti“ į nuotraukas.

 

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus