BureBure

Veltinio avalynės kursai. Mokinė – Elena Maksimova iš Sankt Peterburgo

1 diena

Elena atvyko net iš Sank Peterburgo, apsistojo šalia, gražioje ir ramioje kaimo turizmo sodyboje prie Labanoro girios ir net 2 dienas mokėsi mokėsi… Visų pirma teorija, tada vėlimas – pradėjome nuo papraščiausio standartinio įspiriamų šlepečių modeliuko. Užduotis – perprasti, kaip tai daroma bei išgauti teisingas formas.

Vilna - Merino/caridale, dekoruota lininiu audiniu.

Vilna – Merino/caridale, dekoruota lininiu audiniu.

Toliau – batukai, batukai. Elena išsirinko medžiagas, viską suklojo, uždekoravo, nuvėlė, suformavo, man liko tik priderinti detales,  bei padaryti ir užsiūti padus.

2 diena – šiurkti, neplauta škudžių vilna…

Pradėjome nuo klasikinio varianto – balti „clog’sai“ iš škudžių vilnos, dekoruoti lino audiniu.

Škudžių vilna, dekoruota lino audiniu.

Škudžių vilna, dekoruota lino audiniu.

O toliau… Elena nuvėlė stebuklingo grožio kedukus iš juodos neplautos škudžių vilnos, kurių paviršių dekoravo ryškiai mėlynu  caridale karšinių, vėliau paviršiuje užsiuvo linines aplikacijas, bei pati užsiuvo padus. Super, man pati gražiausia pora – šiek tiek grubi, kaip ir prašosi šiurkčiavilniai škudžių kedukai + tas dvisluoksnis padas, bei dekoratyvi išorinė siūlė…

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus