BureBure

Šiek tiek spalvų pavasariui – gal jis pagaliau ateis?

Ruošiuosi į Italiją, į Felt Rosą, žinau, ten rasiu tikrą pavasarį, gerą nuotaiką, smagias mokines, gal pasimokysiu ir pati. Taip tai, ir dar ten skani kava, bei pats geriausias maistas pasaulyje. Po Kroatijos pats geriausias:)

Tuo tarpu čia sėdžiu sau apskrovusi batais, šlepetėmis, vilnomis, padais, ylomis ir meistrauju sau… batus, šlepetes, batus, šlepetes ir vėl šlepetes. Šios gavosi netyčia, jose labai daug alpakos vilnos, kuri pasirodė yra net labai tvirta, papuošiau jas šilkinių sarių gabaliukais, bei rankomis užsiuvau ryškų odinį-kamštinį paduką.

skanaus!

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus