BureBure

Lee eun young „Felt+“

Pirma knyga apie veltinį bei vėlimą P. Korėjoje. Paskutinis skyrius – apie K. Samušio ūkį ir škudžių veislės avis bei BURE BURE veltinius.
Su autorės parašu.
Labai džiaugiuosi. Negaliu sakyti, kad tai pirmas kartas mums – apie mus rašė ir rašo, bet..
Pietų Korėja tai išties kitas pasaulio kraštas, vienas iš mano svajonių kraštų, jau taip taip nebetoli tos tobulosios (kur nedrįstų anei nosies kampučio įkišti) Japonijos…
O knygos maketavimo kultūra! Man sunkiai suvokiama, kaip galima į turinį įlipdyti pusantro cm dydžio šlepečių foto ir dievaži, tai atrodo – puikiai!.. Sėdėjau gi pati prie panašių darbų nuo 1997 iki 2006 m. obettačiau…
Išvažiuodami korėjiečiai paklausė, kodėl aš vis dar neparašiau knygos? Kodėl?
Turiu prisipažinti, parašyti aš ją gal ir parašyčiau – jau nemažai žinau apie avalynės vėlimą, bet knygos dizainas man būtų misija neįmanoma. Puikiai suprantu, kad knyga tai ne vien dizainas, bet taip man yra, kartais perku knygas vien dėl jų dizaino. Reikia pripažinti, ši – tobula, jei nesidomėčiau anei veltiniu, anei avimis, vis tiek ją imčiau – dėl dizaino.

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus