BureBure

2 vėlimo dienos su Lina

Lina atvyko iš vieno seno bei gerai žinomo universitetinio miestelio Anglijoje, ten gyvena ir dirba pagal specialybes jų  jauna, graži šeima – mama, tėtis ir 2 vaikai. Kaip 3 vaikų mama, pilnai suprantu Liną, žinau, kiek mažai sąlygų mažų vaikų mamoms kažkur išeiti ir mokytis, kiek mažai tolerancijos normaliam vaikų elgesiui, nes ožiukai ir verkimas, ir mamos dėmesio reikalavimas yra normalus 2 metų vaikučio elgesys, nenormalu yra šito netoleruot. Bet.. mama irgi turi savo poreikių ir teisių, o poreikis lavintis, siekti naujų žinių ir įgūdžių, arnoras dirbti ir nebūt valstybės išlaikytine turėtų būti skatinamas ir palaikomas. Mamos su vaikais – mielai kviečiu mokytis, nesivaržykite.

Lina užmatė veltinio avalynę, suprato jo naudą ir atvyko išmokti velti pati. Taigi, visiška naujokė.

Per 2 dienas nuvėlėme 3 poras – 2 šlepetes jam ir jai, bei vienas dovanines. Dovaninių nerodysiu iki gavėja jų negaus.
Vyriška pora nuvelta iš lietuvos šiurkščiavilnių avių vilnos bei dekoruota viskoze. Moteriška pora nuvelta iš 2 skirtingų vilnų mišinio, dekoruota audiniu.

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus