BureBure

Kūrybinės industrijos – jau ir Skiemonyse

Liepos 27 dieną, Skiemonyse vyko antrasis projekto „Saviraiškos didinimo ir aktyvumo skatinimas Anykščių rajono kaimo bendruomenėse“ susitikimas. Šį kartą teorinę susitikimo dalį vedė doc. Mindaugas Danys, kuris supažindino, kas yra socialinis verslas. Antroje dienos pusėje dalyvės aktyviai darbavosi vilnos vėlimo dirbtuvėse kartu su Inga Samušiene, kurių rezultatai – dailios ir šiltos, natūralios vilnos šlepetės. Daugiau įspūdžių iš šio renginio galite pamatyti apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Kitas užsiėmimas vyks rugpjūčio 6 d. Svėdasuose. Daugiau informacijos apie artėjančius projekto renginius rasite čia. Kviečiame dalyvauti!

Foto Galerija čia 

Komentarai

  • 07/08/2015
    atsakyti

    Vilma

    Užklydau į šį puslapį prisiminus nuotabias preitos vasaros vėlimo akimirkas, Mindūnuose. Negaliu atsidžiaugti matydama šios moters (Ingos:) veiklumą, atsidavimą ir žinias. Čia apsilankius atsiranda įkvėpimas kurti pačiai. Sveikatos ir įkvėpimo! AČIŪ !

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus