BureBure

Kūrybinių industrijų užsiėmimas Kavarske

Liepos 20 dieną, Kavarske vyko pirmasis projekto „Saviraiškos didinimo ir aktyvumo skatinimas Anykščių rajono kaimo bendruomenėse“ susitikimas. Pirmoje dienos pusėje dalyvės kartu su lektoriumi doc. Liutauru Labanausku aiškinosi kokie veiksniai lemia žmogaus kūrybiškumą bei kur pasisemti įkvėpimo.

Išklausę paskaitos dalyvės galėjo savo žinias pritaikyti ir praktiškai vilnos vėlimo dirbtuvėse, kurias vedė šios srities profesionalė, Inga Samušienė. Dalyvės turėjo galimybę išbandyti jėgas veliant įvairaus sudėtingumo darbelius:  gėles, riešines, rankines ir netgi šlepetes.

Kitas užsiėmimas vyks liepos 27 d. Skiemonyse. Daugiau informacijos apie artėjančius projekto renginius rasite čia.

Nuotraukų galerija iš renginio 

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus