BureBure

Nauja 2016 kolekcija „Tikras veltinis“ šlepetės „Vokas“


Naujausioje savo kolekcijoje grįžtu prie „gryno“, „tikro“ veltinio grožio, mėgaujuosi jo paprastu, bet švelniu ir subtiliu paviršiumi, neužgožiu įveldama begalę medžiagų – taip, veltinis gali jas visas priimti, ir aš išties daug eksperimentavau su šilku, linu, kanapėmis, medvilne,sintetika.. Ir pavargau nuo galimybių, kartais ir atsitiktinių, pertekliaus. Tiesa, medžiaga šiame veltinyje yra, ji viduje, nematoma, atlieka sutvirtinamąją funkciją – saugo nuo deformacijos bei trinties.
Šį kartą daugiau dirbu su formomis, konstrukciniais sprendimais. Visiškai nenaudoju fabrikinių, pigių plastikinių padų – šios kolekcijos padai mano pagaminti, VISI jie – daugiasluoksniai, siūti ir klijuoti. Kai kuriose porose viršutinis padų sluoksnis -pagamintas iš įpatingai atsparaus gofruoto įgumuoto veltinio – niekuo nenusileidžia tvirtumu fabrikinei gumai, bet lenkia pastarąją savo lengvumu. Kitose porose naudoju odą, retkarčiais natūralų kaučiuką.

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus