BureBure

Aulinukai Cinamoniniai

Šie aulinukai pagaminti iš įpatingai stipraus veltinio – natūralios avių vilnos ir medvilnės mišinio. Ombre efektas išgautas įvėlus natūralią rudos spalvos alpakų vilną. Odinės dekoratyvios detalės su metalinėmis kniedėmis. Trisluoksnis rankų darbo padas su Bure Bure logotipu prisiūtas įpatingai tvirtu vaškuotu gelsvos spalvos siūlu. Sutvirtinanti siūlė aplink kulną.

O svarbiausia, svarbiausia! Čia karaliauja veltinis, karaliauja ne tik išorėje, tik jis ten, kur jis yra svarbiausias – viduje, tik jis liečia odą. Vidinėje apavo dalyje Jūs nerasite jokių konstrukcinių detalių. Ir tai yra teisinga, tai yra teisingiausia. Kodėl gi dar gaminti avalynę iš veltinio? Nes vilnos veltinis yra gimingas mūsų pačių plaukams, mūsų senai prarastam kailiui – todėl mums malonu liesti veltinį. Vilna šildo ir reguliuoja temperatūrą, sugeria ir išgarina drėgmę, vilnoje nesiveisia parazitai, vilna atstumia purvą. Ir taip toliau.

One-of-a-kind handmade flat ankle boots is made in a durable but soft and warm textile, result of 3 fabrics combination – natural felted sheep and alpaca wool with cotton fabric, so these shoes feel like a second skin for your feet. It feels warm on a cold day and cool on a hot day due to insulation properties of the wool fibers.
Cinnamon colour sheep wool with brown alpaca wool ombre effect.
Leather detail with metal eyelets on the side.
Soles: 3-layered sole is made completely by hand of 3mm thick recycled leather, cork and rubber. It is hand-stitched with beige colour waxed thread and also glued with strong glue. You can wear them indoor and light outdoor too.

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus