BureBure

Kursų sezono pradžia – registruokitės

Ir taip. Nuo šiol, kai manęs paklausia – kiek metų veliu, turiu atsakyti –  dešimti metai eina… Aš pati jau tokia sena, kad vieną darbą dirbu net 10 metų? Tai bent.

Kiek porų per tą laiką nuvėliau?Tūkstančius..

Ar man neatsibodo? Ne…

Ką labiausiai patinka velti? 🙂 Eee, štai ir atėjom 🙂 Man labiausiai patinka, kai velia kiti… per mano kursus.

O vasara prasideda ir savo ūkyje pastatėme kursų palapinę, ten – ilgą vėlimo stalą ir vėl visus norinčius kviečiamo mokytis velti veltinio avalynę. Nesvarbu, ar Jūs veliate, ar ne, garantuoju, kad jau pirmos dienos gale turėsite nuveltą avalynės porą ir daug žinių apie vėlimą.
Štai, pažiūrėkite, tokie kedukai daromi  vieną dieną – ir vėlimas, ir padų siuvimas..

DSC_3142

DSC_3155

DSC_3152

Aulinukai daromi dieną, kartais tenka dar kelias valandas iš sekančios dienos pasiskolinti, obettačiau tikrai tikrai net naujokai tokius padarytų antrą vėlimo dieną.

DSC_3129

DSC_3130

 

 

 

Rašyti komentarą

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus