BureBure

Apie sėkmę, nesėkmę arba teisingą bandymą, kuris baigėsi nesėkmingai

Mes skirtingi ir mūsų kojos skirtingos – masinės gamybos gaminiai ne visiems mums tinka ir tūkstančiai naujų batų porų atsiduria šiukšlyne. O kai standartizuoti gaminiai nuvilia, darbo imasi tie, kurie gali įsiklausyti į individualius poreikius – tai yra amatininkai.

Suprantu, kad ne viena taip galvoju, nes pastaruoju metu į mane kreipiasi vis daugiau žmonių su nestandartinėmis pėdomis ir kojomis. Jie  prašo sukurti patogią, būtent jų kojai pritaikytą avalynę. Masinės gamybos batų nešioti jie negali: kartais dėl rimtų sveikatos problemų ar kojų deformacijų, o kartais tiesiog dėl skirtingų pėdų dydžio. Pastariesiams padėti visai nesunku: jei viena pėda ilgesnė už kitą, parenku skirtingų išmatavimų kurpalius, o jei viena koja trumpesnė – pridedu aukštesnį padą. Tačiau garantuoti patogumą deformuotai, amžiaus ar ligų išvarginto žmogaus kojai jau žymiai sudėtingiau. Tam reikia ne tik profesionalumo, kruopštumo ar patirties,  bet ir atidumo detalėms bei  matematiško tikslumo. Kiekvienąkart nestandartinei kojai turime pagaminti specialų kurpalį, kurį sukurti dar sudėtingiau tokiu atveju, kai klientas gyvena kitoje šalyje ir jo kojos negalime išmatuoti gyvai.  

Standartinis kurpalis VS realaus žmogaus pėda

Visai neseniai gavau laišką iš merginos, kuriame ji prašė pagaminti porą patogių šlepečių jos močiutės deformuotoms pėdoms, šios priminė mano močiutės kojas: sunykusios nuo senatvės, nuo daugybės nužingsniuotų žingsnių auginant vaikus ir anūkus, begaminant, tvarkantis ir prižiūrint namus. Pagal anūkės atsiųstas nuotraukas, padarėme brėžinius, pagaminome specialų kurpalį ir nuvėleme šlepetes. Tačiau, negalėdami patikrinti savo darbo ant moters pėdos – klientė gyvena JAV, dėl žmogiškojo faktoriaus kažkur įvėlėme klaidą. Gaminį nusiuntus paaiškėjo, kad jos močiutei yra per didelės!

Atsiprašėme, užsakymą panaikinome, grąžinome visus pinigus – visada taip elgiamės tokiais atvejais ir pasijutome nusivylę. Mums buvo gaila, kad nesugebėjome patenkinti  poreikių žmogaus, kuriam tikrai reikia pagalbos.  Tuo pat metu ši patirtis padėjo suprasti, kaip svarbu vystyti technologijas, leisiančias išvengti žmogiškųjų klaidų. Laukiu Technologinės revoliucijos, kai galėsiu įsigyti tokį paprastą naudoti  bet efektyvų pėdą nuskanuosiantį 3d skenerį ir 3d spausdintuvą, kuris atspausdins tobulą kurpalį. Sakysite, taip jau yra? Deja, rankų darbu užsiimantys kūrėjai patvirtins: norint, kad produkcija būtų įperkama paprastam žmogui, mes negalime to sau leisti, 3D skeneriai skanuoja nertobulai, o spausdintuvai spausdina lėtai ir brangiai.…

Tad žinot, kas bus, kai handmade pagaliau susitiks hi-tech? Šio susitikimo rezultatu taps kokybiški gaminiai, skirti individualiems vartotojų poreikiams. Tik įsivaizduokite, ką tai reikš šiai planetai ir jos gyventojams – masinių gaminių, atliekų, nepatogumų ar tūkstančių veltui suvažinėtų kilometrų.

O batai? Batai bus konkrečiai tokie, kokių jums reikėjo.

Laukiu, nesulaukiu.

Rašyti komentarą

BureBure tirolio vilna velimui

BureBure tai 2008 metais įkurtas šeimos verslas, mes užsiimame veltinio avalynės vėlimu.  Ilgą laiką sunkiausias iššūkis mums buvo rasti kokybišką vilną vėlimui, taigi nuo 2018 metų mes pradėjome patys ruošti vilną savo veltiniams. Mūsų parduodama vilna pasižymi geromis susivėlimo savybėmis, kiekviena partija yra testuojama. Šiame tinklalapyje taip pat rasite mums labiausiai pasiteisinusias priemones vėlimui, bei medžiagas veltinių padams. Parduodame tik tai, kas mums labiausiai pasiteisino bei ką patys naudojame!

Mes randamės
Nemokamas pristatymas

Perkant prekių už 50 EU ir daugiau – nemokamas pristatymas kurjeriu.

Sekite mus